POZOR NA ZMĚNY!

a) místo cvičení: Sportovní hala (vedle Gymnázia)

b) časy tréninků jednotlivých skupin zde

c) pravidla účasti na tréninku zde

d) Výkladové stanovistko v návaznosti na Usnesení vlády ČR ze dne 30.4.2020 č. 490 a 493 zde

DOROSTENCI M18

4. místo Ondřej Korec váha do 66 kg

DOROSTENCI M18

Ondřej Korec váha 66 kg

STARŠÍ ŽÁCI M15

Martin Malát váha 60 kg

MLADŠÍ ŽÁCI M13

Vítek Svoboda váha do 38 kg

Antonín Štrobl váha 34 kg

Jakub Citrín Vanek váha do 30 kg

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ F13

Karolína Tittlová váha do 36 kg

 

STARŠÍ ŽÁCI

4. místo Martin Malát váha do 60 kg

7. místo Jan Kašák váha do 55 kg

MLADŠÍ ŽÁCI

2. místo Antonín Štrobl váha do 34 kg

3. místo Vítek Svoboda váha do 38 kg

7. - 8. místo Nathan Rasschaert váha do 30 kg

9. - 10. místo Jakub Citrín Vanek váha do 30 kg

9. - 12. místo Viktor Havel váha do 34 kg

9. - 12. místo Adam Štádlík váha do 34 kg

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

5. místo Karolína Tittlová váha do 36 kg

5. místo Kateřina Smetanová váha do 44 kg

6. místo Anna Makrlíková váha do 36 kg

MLADŠÍ ŽÁCI M13

2. místo Vítek Svoboda váha do 38 kg

2. místo Antonín Štrobl váha do 34 kg

4. místo Viktor Havel váha do 34 kg

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ F13

1. místo Jana Šímová váha do 33 kg

2. místo Kateřina Smetanová váha do 44 kg

3. místo Karolína Tittlová váha do 36 kg

5. místo Anna Makrlíková váha do 36 kg

MLÁĎATA U9

1. místo Petr Šíma váha do 24 kg

2. místo Vojtěch Bašta váha do 28 kg

2. místo Šíma Jiří váha do 24 kg

MLADŠÍ ŽÁCI M13

1. místo Martin Malát váha do 60 kg

5. místo Patrik Šišpela váha do 34 kg

MLÁĎATA U11

1. místo Vítek Svoboda váha do 34 kg

1. místo Antonín Štrobl váha do 32 kg

1. místo Jakub Citrín Vanek váha do 27 kg

2. místo Mihai Chilat váha do 35 kg

3. místo Kateřina Smetanová váha do 42 kg

3. místo Karolína Tittlová váha do 36 kg

4. místo Anna Makrlíková váha do 35 kg

4. místo Viktor Havel váha do 32 kg

MLÁĎATA U9

1. místo Petr Šíma váha do 24 kg

3. místo Jiří Šíma váha do 24 kg

4. místo Bastien Safír Vanek váha do 25 kg

MLÁĎATA U11

1. místo Mihai Chilat váha do 35 kg

4. místo Pfeiffer Petr váha do 25 kg

MLÁĎATA U9

1. místo Jiří Šíma váha do 26 kg

1. místo Petr Šíma váha do 24 kg

2. místo Terezie Kůsová váha do 33 kg

2. místo Matyáš Maxim Kluka váha do 29 kg

2. místo Bastien Safír Vanek váha do 26 kg

2. místo Růžička Ondřej váha do 22 kg

4. místo Václava Valdmanová váha do 29 kg

4. místo Vojtěch Bašta váha do 26 kg

4. místo Albert Štrobl váha do 24 kg

MLÁĎATA M12

1. místo Vítek Svoboda váha do 35 kg

1. místo Antonín Štrobl váha do 32 kg

1. místo Jakub Citrín Vanek váha do 26 kg

MLÁĎATA F12

1. místo Karolína Tittlová váha do 35 kg

1. místo Jana Šímová váha do 33 kg

2. místo Anna Makrlíková váha do 35 kg

MLÁĎATA U10

1. místo Mihai Chilat váha do 34 kg

1. místo Jiří Šíma váha do 24 kg

1. místo Petr Šíma váha do 22 kg

2. místo Patrik Procházka váha do 38 kg

3. místo Bastien Safír Vanek váha do 24 kg

MLÁĎATA U11

1. místo Vítek Svoboda váha do 35 kg

1. místo Mihai Chilat váha do 34 kg

1. místo Antonín Štrobl váha do 32 kg

2. místo Karolína Tittlová váha do 34 kg

3. místo Kateřina Smetanová váha do 41 kg

3. místo Patrik Procházka váha do 37 kg

MLÁĎATA U9

1. místo Petr Šíma váha do 21 kg

2. místo Jiří Šíma váha do 23 kg

MLADŠÍ ŽÁCI M13

7. místo Patrik Šišpela váha do 34 kg

MLÁĎATA U11

1. místo Antonín Štrobl váha do 32 kg

2. místo Nathan Rasschaert váha do 30 kg

2. místo Jakub Citrín Vanek váha do 25 kg

3. místo Mihai Chilat váha do 36 kg

3. místo Vítek Svoboda váha do 35 kg

3. místo Adam Štádík váha do 31 kg

4. místo Patrik Procházka váha do 37 kg

4. místo Karolína Tittlová váha do 36 kg

4. místo Jana Šímová váha do 34 kg

5. místo Anna Makrlíková váha do 34 kg

MLÁĎATA U9

2. místo Petr Šíma váha do 24 kg

4. místo Bastien Safír Vanek váha do 24 kg

5. místo Jiří Šíma váha do 24 kg

 

MLADŠÍ ŽÁCI M13

3. místo Martin Malát váha do 55 kg

MLÁĎATA U11

2. místo Antonín Štrobl váha do 34 kg

5. místo Viktor Havel váha do 34 kg

5. místo Nathan Rasschaert váha do 31 kg

5. místo Jakub Citrín Vanek váha do 27 kg

7. místo Anna Makrlíková váha do 34 kg

7. místo Adam Štádlík váha do 31 kg

9. místo Karolína Tittlová váha do 36 kg

9. místo Jana Šímová váha do 34 kg

MLÁĎATA U9

1. místo Petr Šíma váha do 23 kg

3. místo JIří Šíma váha do 25 kg

 

V sobotu 3. listopadu proběhl v Praze seminář Kime-no-kata  S Franzem Edlingerem IJF rozhodčím, kterého se zúčastnil trenér Petr Kämpf. Cílem bylo doladit a potrénovat detaily této historické katy.

MLADŠÍ ŽÁCI

Martin Malát váha do 55 kg

MLÁĎATA U11

1. místo Antonín Štrobl váha do 31 kg

3. místo Viktor Havel váha do 34 kg

5. místo Vítek Svoboda váha do 34 kg

5. místo Anna Makrlíková váha do 33 kg

5. místo Jakub Vanek váha do 27 kg

7. místo Patrik Procházka váha do 38 kg

Kateřina Smetanová váha do 41 kg

Mihai Chilat váha do 38 kg

Adam Štádlík váha do 31 kg

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI MU13

1. místo Patrik Šišpela váha do  34 kg

3. místo martin Malát váha do  55 kg

 

JUNIOŘI MU21

3. místo Aleš Zemen váha do 100 Kg

KIME-NO-KATA

1. místo Petr Kämpf a Štěpán Benca (SKP judo Most)

KATAME-NO-KATA

3. místo Petr Kämpf a ťěpán Benca (SKP judo Most)

 

PŘIJÍMÁME NOVÉ ČLENY

V měsíci září pořádá klub zápis nových členů. Zapsat se můžete telefonicky na čísle 721 852 302, prostřednictvím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo osobně v čase tréninků každé úterý od 17:00 do 20:00 a čtvrtek od 16:00 do 20:00 v tělocvičně ZŠ T.G.M. Tréninky začínají od 5. září 2019.

PŘIJÍMÁME:

Předškoláky (5-6 let)

Školáky 1. stupeň ZŠ (7-11 let)

Školáky 2. stupeň ZŠ (12-15 let)

Mládež (16 - 18 let)

Dospělé

MLÁĎATA U11

1. místo Vítek Svoboda váha do 34 kg

1. místo Antonín Štrobl váha do 30 kg

3. místo Mihai Chilat váha do 35 kg

3. místo Adam Štádlík váha do 31 kg

3. místo Nathan Rasschaert váha do 30 kg

MLÁĎATA U9

1. místo Petr Šíma váha do 22 kg

4. místo Bastien Vanek váha do 24 kg

5. místo Jiří Šíma váha do 24 kg

MLÁĎATA U11

1. místo Vítek Svoboda váha do 34 kg

1. místo Antonín Štrobl váha do 31 kg

2. místo Viktor Havel váha do 33 kg

2. místo Adam Štádlík váha do 31 kg

3. místo Patrik Procházka váha do 36 kg

3. místo Mihai chilat váha do 34 kg

3. místo Nathan Rasschaert váha do 30 kg

3. místo Jakub Citrín Vanek váha do 26 kg

MLÁĎATA U9

1. místo Petr Šíma váha do 23 kg

3. místo Bastien Safít Vanek váha do 23 kg

4. místo JIří Šíma váha do 23 kg

MLADŠÍ ŽÁCI U13

1. místo Martin Malát váha do 55 kg

5. místo Patrik Šišpela váha do 34 kg