MLÁĎATA U11

1. místo Mihai Chilat váha do 33 kg

2. místo Antonín Štrobl váha do 29 kg

3. místo Karolína Tittlová váha do 35 kg

3. místo Jana Šímová váha do 32 kg

3. místo Viktor Havel váha do 31 kg

3. místo Adam Štádlík váha do 30 kg

MLÁĎATA U9

1. místo Petr Šíma váha do 21 kg

3. místo Bastien Safír Vanek váha do 22 kg

4. místo Jiří Šíma váha do 24 kg

MLADŠÍ ŽÁCI M13

Miloslav Scheinost váha do 38 kg

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ W13

3. místo Nikola Fraňková váha do 52 kg

MLÁĎATA U11

1. místo Vitek Svoboda váha do 34 kg

2. místo Antonín Štrobl váha do 31 kg

2. místo Jakub Citrín Vanek váha do 24 kg

3. místo Karolína Tittlová váha do 33 kg

3. místo Viktor Havel váha do 31 kg

4. místo František Scheinost váha do 53 kg

5. místo Jana Šímová váha do 33 kg

5. místo Adam Štádlík váha do 33 kg

Mihai Chilat váha do 33 kg

V sobotu 19. dubna jsme zorganizovali první ročník Velikonočního běhu na Andělíček. Soutěže se zúčastnilo 33 běžců převážně z řad členů Judoclubu Sušice, jejich rodičů a přátel. Krásné počasí a dobrá nálada všech přítomných vytvořila příjemnou sportovní atmosféru pátečního dopoledne.

Výsledky běhu k nahlédnutí zde.

DOROSTENCI M18

3. místo Ondřej Korec váha do 60 kg

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ W13

3. místo Nikola Fraňková váha do 48 kg

MLÁĎATA U11

1. místo Vítek Svoboda váha do 33 kg

1. místo Viktor Havel váha do 31 kg

1. místo Antonín Štrobl váha do 30 kg

2. místo Jana Šímová váha do 31 kg

3. místo Mihai Chilat váha do 33 kg

4. místo Patrik Procházka váha do 33 kg

MLÁĎATA U9

1. místo Petr Šíma váha do 21 kg

4. místo Jiří Šíma váha do 23 kg

DOROSTENCI M18

2. místo Ondřej Korec váha do 60 kg

5. místo Jan Pech váha do 66 kg

STARŠÍ ŽÁCI M15

3. místo Martin Burďáček váha nad 73 kg

MLADŠÍ ŽÁCI M13

6. místo Miloslav Scheinost váha do 38 kg

7. místo Patrik Šišpela váha do 34 kg

9. místo Filip Zdobinský váha do 34 kg

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ W13

4. místo Nikola Fraňková váha do 52 kg

MLÁĎATA U11

1. místo Antonín Štrobl váha do 30 kg

3. místo František Scheinost váha do 50 kg

3. místo Adam Štádlík váha do 30 kg

3. místo Jakub Vanek váha do 24 kg

4. místo Mihai Chilat váha do 32 kg

4. místo Jana Šímová váha do 31 kg

4. místo Nathan Rasschaert váha do 30 kg

MLÁĎATA U9

1. místo Petr Šíma váha do 22 kg

4. místo Jiří Šíma váha do 24 kg

4. místo Vanek Bastien váha do 22 kg

 

 

DĚKUJEME:

Městu SUŠICE za finanční podporu,

SUŠICKÉMU KULTURNÍMU CENTRU SIRKUS za ozvučení soutěže

a všem ostatním, kteří se na přípravě a řízení soutěže podíleli.

 

Jarní turnaj mláďat 2019

V sobotu 30. března 2019 se v Sušici konal Jarní turnaj mláďat, kterého se zúčastnilo 89 judistů z JUDOCLUBU SUŠICE, JUDOCLUBU KLATOVY, JUDO KLATOVY, JUDO-CLUBU DOMAŽLICE, JUDO DDM BLOVICE, SK JUDO DDM STOD, JUDO RUKA, JUDO VÍCE NEŽ SPORT, SKP BENEŠOV, JUDO ČESKÉ BUDĚJOVICE, JUDO PŘÍBRAM, TJ VTŽ CHOMUTOV a SULZBACH-ROSENBERG.

Soutěž byla určená pro kategorie mláďat U9 - děti 7-8 let a U11 děti 9-10 let. Sušičtí judisté se umístili na celkovém 2. místě mezi kluby. Jejich výsledky uvádíme níže.



MLÁĎATA U11

1. místo Vítek Svoboda váha do 34 kg

1. místo Mihai Chilat váha do 32 kg

1. místo Antonín Štrobl váha do 30 kg

2. místo Nathan Rasschaert váha do 29 kg

3. místo František Scheinost váha do 52 kg

3. místo Patrik Procházka váha do 34 kg

3. místo Karolína Tittlová váha do 33 kg

3. místo Adam Štádlík váha do 30 kg

3. místo Jana Šímová váha do 31 kg

MLÁĎATA U9

1. místo Robin Poul váha do 24 kg

1. místo Petr Šíma váha do 22 kg

3. místo Jakub Citrín Vanek váha do 25 kg

3. místo JIří Šíma váha do 24 kg

TABULKY S VÝSLEDKY - soubor 1, soubor 2

MLÁĎATA U11

1. místo Vítek Svoboda váha do 32 kg

1. místo Antonín Štrobl váha do 30 kg

4. místo Mihai Chilat váha do 32 kg

5. místo Jana Šímová váha do 31 kg

7. místo Nathan Rasschaert váha do 30 kg

7. místo Patrik Procházka váha do 33 kg

MLÁĎATA U9

1. místo Petr Šíma váha do 24 kg

4. místo Jiří Šíma váha do 24 kg

JUNIOŘI MU21

2. místo Aleš Zemen váha do 100 kg

MLÁĎATA U11

1. místo Vítek Svoboda

1. místo ANtonín Štrobl

1. místo Jakub Vanek

2. místo Tittlová Karolína

2. místo Rasschaert Nathan

3. místo Mihai Chilat

3. místo Jana Šímová

3. místo Viktor Havel

MLÁĎATA U9

1. místo Petr Šíma

2. místo Jiří Šíma

JUNIOŘI

1. místo Aleš Zemen váha +100 kg

2. místo Radek Šantrůček váha do 66 kg

4. místo Tomáš BurĎáček váha do 73 kg

DOROSTENCI

3. místo Ondřej Korec váha do 60 kg

5. místo Jan Pech váha do 66 kg

MLÁĎATA U11

1. místo Nathan Rasschaert váha do 30 kg

2. místo Jakub Citrín Vanek váha do 25 kg

3. místo Anna Makrlíková váha do 35 kg

4. místo Kateřina Smetanová váha do 41 kg

DOSPĚLÍ

1. místo 121 bodů - Pargač Radek

2. místo 46 bodů - Petr Kämpf

3. místo 35 bodů - Miloslav Lerch

4. místo 13 bodů - Luboš Smetana

JUNIOŘI

1. místo 60 bodů - Aleš Zemen

2. místo 5 bodů - Radek Šantrůček

2. místo 5 bodů - Tomáš Burďáček

STARŠÍ ŽACTVO

1. místo 47 bodů - Viktorie Kämpfová

2. místo 7 bodů - Tomáš Keila

MLADŠÍ ŽACTVO

1. místo 28 bodů - Filip Zdobinský

2. místo 25 bodů - Martin Malát

3. místo 21 bodů - Marek Hrůza

4. místo 20 bodů - Patrik Šišpela

5. místo 3 body - Jan Chudý

5. místo 3 body - Leoš Keila

MLÁĎATA U11

1. místo 73 bodů - Antonín Štrobl

2. místo 58 bodů - Vítek Svoboda

3. místo 46 bodů - VIktor Havel

4. místo 31 bodů - Karolína Tittlová

5. místo 26 bodů - Jana Šímová

6. místo 11 bodů - Adam Štádlík

7. místo 6 bodů - Nathan Rasschaert

8. místo 3 body - Eliška Radová

MLÁĎATA U9

1. místo 62 bodů Mihai Chilat

2. místo 41 bodů - Patrik Procházka

MALÝ DRAK

Vojtěch Bašta

MLÁĎATA U11

1. místo Antonín Štrobl váha do 29 kg

2. místo Mihai Chilat váha do 33 kg

2. místo Vítek Svoboda váha do 32 kg

2. místo Viktor Havel váha do 30 kg

4. místo Jana Šímová váha do 30 kg

4. místo Jakub Vanek váha do 24 kg

MLÁĎATA U9

1. místo Petr Šíma váha do 21 kg

2. místo Jiří Šíma váha do 22 kg

DOROSTENCI

Jan Pech váha do 60 kg

MLÁĎATA U11

1. místo Vítek Svoboda váha do 33 kg

1. místo Jakub Citrín Vanek váha do 24 kg

2. místo Antonín Štrobl váha do 30 kg

3. místo Viktor Havel váha do 28 kg

4. místo Patrik Procházka váha do 33 kg

MLÁĎATA U9

1. místo Petr Šíma váha do 22 kg

3. místo Jiří Šíma váha do 25 kg

14. února - 16:00 - 20:00

 

První povánoční trénink proběhne v úterý 8. ledna 2019 v obvyklém čase.

MLADŠÍ ŽÁCI MU13

7. místo Marek Hrůza váha do 50 kg

7. místo Filip Zdobinský váha do 34 kg

7. místo Patrik Šišpela váha do 34 kg

MLÁĎATA U11

1. místo Vítek Svoboda váha do 31 kg

1. místo Viktor Havel váha do 29 kg

3. místo Adam Štádlík váha do 29 kg

MLÁĎATA U9

1. místo Patrik Procházka váha do 32 kg

3. místo Mihai Chilat váha do 32 kg

MLADŠÍ ŽÁCI MU13

2. místo Patrik Šišpela váha do 30 kg

4. místo Marek Hrůza váha do 50 kg

MLÁĎATA U11

1. místo Antonín Štrobl váha do 31 kg

3. místo Viktor Havel váha do 31 kg

3. místo Karolína Tittlová váha do 28 kg

4. místo Adam Štádlík váha do 31 kg

MLÁĎATA U9

3. místo Mihai Chilat váha do 32 kg

3. místo Patrik Procházka váha do 31 kg

Na silně obsazené Velké ceně v Prachaticích startovalo deset našich judistů, kteří v konkurenci 239 soutěžících vybojovali ve svých kategoriích pět medailí.

STARŠÍ ŽÁKYNĚ WU15

3. místo Viktorie Kämpfová váha do 57 kg

MLADŠÍ ŽÁCI MU13

1. místo Patrik Šišpela váha do 30 kg

6. místo Filip Zdobinský váha do 34 kg

MLÁĎATA U11

1. místo Antonín Štrobl váha do 28 kg

3. místo Viktor Havel váha do 28 kg

4. místo Nathan Rasschaert váha do 28 kg

5. místo Adam Štádlík váha do 28 kg

5. místo Karolína Tittlová váha do 31 kg

6. místo Jana Šímová váha do 31 kg

MLÁĎATA U9

3. místo Patrik Procházka váha do 31 kg