Věkové kategorie

U9 - mláďata r. 2011 - 2012, U11 - mláďata r. 2009 - 2010, U13 - mladší žáci a žákyně r. 2007 - 2008, U15 - starší žáci a žákyně r. 2005 - 2006, U18 - dorostenci a dorostenky r. 2002 - 2004, U21 - junioři a juniorky r. 1999 - 2001, U23 - muži a ženy do 23 let, M - muži, W - ženy

Podmínky startu v soutěžích

U9, U11 - roční příprava, 6/5. kyu (bílo-žlutý pás)

U13 a starší - 6/5. kyu (bílo-žlutý pás), na vyšších soutěžích 5. kyu (žlutý pás)

PROSINEC 2019

06.12. Furt im Wald - U10, U12 - rozpis

14.12. Blovice - Vánoční turnaj - U9, U11, U13, U15 - rozpis

19.12. Sušice - Vánoční klubové randori

21-05.01. Vánoční prázdniny

 

LEDEN

 ?

ÚNOR

29.02. Ostrava - Český pohár - U13, U15 - rozpis

BŘEZEN

21.03. Jablonec - Český pohár - U13, U15 - rozpis

28.03. Sušice - Velká cena - U9, U13 - rozpis (zvažovaný termín)

29.03. Sušice - Velká cena - U11, U15 - rozpis (zvažovaný termín)

DUBEN

09-13.04. Velikonoční prázdniny

18.04. ? - Český pohár družstev - U15

KVĚTEN

30.05. Nový Bydžov - Český pohár - U13, U15, U18 - rozpis

ČERVEN

06.06. Seminář Katame-no-kata (Edlinger?)

ČERVENEC

Prázdniny

SRPEN

01-09. Letní sportovní soustředění

ZÁŘÍ

12.09. Brno - Český pohár - U13, U15 - rozpis

26.09. Praha - Mistrovství ČR - Veteráni - rozpis

27.09. Praha - Mistrovství ČR - Kata - rozpis

ŘÍJEN

24.10. ? - Přebor ČR - U13 - rozpis

25.10. ? - Přebor ČR - U15 - rozpis

LISTOPAD

?

PROSINEC

17.12. Sušice - Vánoční klubové randori

 

Již proběhlo...

PROSINEC

06.12. Furt im Wald - U10, U12 - rozpis

14.12. Blovice - Vánoční turnaj - U9, U11, U13, U15 - rozpis

19.12. Sušice - Vánoční klubové randori

21-05.01. Vánoční prázdniny

 

Již proběhlo...

LEDEN

01-02.01. Vánoční prázdniny

05.01. Linz AUT - Seminář Kime-no-kata - informace

06.01. Linz AUT - Seminář Nage-waza-ura-no-kata - informace

10.01. Železná Ruda - Krajský trénink U15 a U18 (U13) od 17:15 do 19:15

19.01. Beroun - Školení nových pravidel Judo platných od 1.1.2019 - informace

ÚNOR

01.02. Pololetní prázdniny

02.02. Kaplice - Čoko turnaj - U9, U11, U13 - rozpis

02-10.02. Jarní prázdniny

09.02. Plzeň - Memoriál V. Beneše - U13, U15, U18 - rozpis

09.02. Plzeň - Krajský trénink - informace

10.02. Plzeň - Krajský trénink - informace

16.02. Benešov - U9, U11, U13, U15 - rozpis

BŘEZEN

02.03. Písek - Randori mláďat - U11 - rozpis u trenéra

09.03. Písek - Krajský přebor - U18, U21, M, W - rozpis

09.03. Karlovy Vary - Krajská liga Karlovarského kraje - U9, U11, U13. U15 - rozpis

17.03. Jablonec nad Nisou - Český pohár - MU18, MU21 - rozpis

23.03. Mariánské Lázně - Velká cena - U9, U11, U13, U15 - rozpis

30.03. Sušice - Jarní turnaj mláďat - U9, U11 - rozpis

30.03. Sušice - Seminář - Kime-no-kata - informace

31.03. Sušice - Seminář - Nage-no-kata - informace

DUBEN

06.04. Nepomuk - Jarní turnaj - U9, U11, U13, U15, U18 - rozpis

13.04. Cheb - Velká cena - U9, U11, U13, U15 - rozpis

18-22.04. Velikonoční prázdniny

27.04. Blatná - U11, U13, U15, M18 - rozpis

27.04. Třešť - Seminář Kime-no-kata a Kosen Judo - informace

28.04. Třešť - Seminář Kime-no-kata a Kosen Judo - informace

KVĚTEN

01.05. Svátek práce

04.05. Kamenice - U9, U11 - rozpis

05.05. Kamenice - U15, U18 - rozpis

08.05. Státní svátek

11.05. Štramberk - Ne-waza - rozpis

18.05. Prachatice - U9, U11, U13, U15 - rozpis1, rozpis2

ČERVEN

01.06. Sušice - Seminář Katame-no-kata - Franz Edlinger IJF - informace

02.06. Sušice - Soutěž Kata - Katame-no-kata, Nage-no-kata, Kime-no-kata - rozpis

08.06. Praha Vršovice - Mistrovství Ju-Jutsu v Kime-no-kata a Kodokan-goshin-jutsu - rozpis

15.06. Jesenice - Pohár - U9, U11, U13 - rozpis

22.06. Bad Kötzting

22.06. Berlín - Seminář Kata - Katame-no-kata - informace

23.06. Berlín - Seminář Kata - Kodokan-goshin-jutsu - informace

28.06. Poslední školní den

ČERVENEC

Prázdniny

SRPEN

10. - 18. Letní sportovní soustředění

31.09. Bratislava - Velká cena veteránů - rozpis

ZÁŘÍ

02.09. První školní den

07.09. Krajský přebor U13, U15 a Turnaj Jihozápadního regionu U13, U15 - rozpis

14.09. Blovice - Neoficiální přátelské randori Plzeňského kraje U9, U11 - rozpis

21.09. Říčany - Říčany Cup - U9, U11 - rozpis

29.09. MČR Kata - rozpis

ŘÍJEN

05.10. Jičín - Mistrovství ČR M21 - rozpis

12.10. Tábor - U13, U15 - rozpis

13.10. Kralupy - U11 - rozpis

19.10. Mladá Boleslav - Přebor ČR - U13 - rozpis

26-30.10. Podzimní prázdniny

31.10. Společný trénink s Judo víc než sport

LISTOPAD

03.11. Praha - seminář Kime-no-kata - informace

09.11. Prachatice - U9, U11, U13, U15 - rozpis 1, rozpis 2

09.11. Prachatice - U9, U11, U13, U15 - rozpis 1, rozpis 2

23.11. Domažlice - U9, U11, U13 - rozpis

30.11. Králův Dvůr - U9, U11 - rozpis