Letního sportovního soustředění v Kolinci se letos zúčastnilo 29 dětí z Judoclubu Sušice a Judoclubu Klatovy. Ranní a večerní tréninky proložené odpoledními sportovními aktivitami přinesly tížený výsledek v podobě spokojených, vysportovaných a na konci týdně řádně unavených dětí. Většina z nich složila během soustředění zkoušky na vyšší barevné pásy, jen v jednom případě se zkoušení nevydařilo. Nově tak bylo uděleno 11 bílo-žlutých pásů, 10 žlutých pásů, dva pásy žluto-oranžové a jeden pás oranžovo-zelený.

Na letní soustředění rovněž zavítali hosté - naši kolegové "kataři" z Kralup nad Vltavou, kteří s námi dva dny pocvičili zejména Katame-no-kata. Zvláštním a významným hostem byla japonská mistryně ITO CHINAGI (1. dan), žijící toho času v německu (horní řada třetí zleva), která mimo jiné učila naše děti zdvořilostnímu chování japonců.

O děti se během soustředění starali Petr Kämpf, Lucie Kolářová, Miloslav Lerch, Radek Pargač, Tomáš Burďáček a kuchařky ZŠ Kolinec, kterým tímto děkujeme za jejich práci a ochotu.