JUNIOŘI MU21

3. místo Aleš Zemen váha do 100 Kg

KIME-NO-KATA

1. místo Petr Kämpf a Štěpán Benca (SKP judo Most)

KATAME-NO-KATA

3. místo Petr Kämpf a ťěpán Benca (SKP judo Most)

 

PŘIJÍMÁME NOVÉ ČLENY

V měsíci září pořádá klub zápis nových členů. Zapsat se můžete telefonicky na čísle 721 852 302, prostřednictvím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo osobně v čase tréninků každé úterý od 17:00 do 20:00 a čtvrtek od 16:00 do 20:00 v tělocvičně ZŠ T.G.M. Tréninky začínají od 5. září 2019.

PŘIJÍMÁME:

Předškoláky (5-6 let)

Školáky 1. stupeň ZŠ (7-11 let)

Školáky 2. stupeň ZŠ (12-15 let)

Mládež (16 - 18 let)

Dospělé

MLÁĎATA U11

1. místo Vítek Svoboda váha do 34 kg

1. místo Antonín Štrobl váha do 30 kg

3. místo Mihai Chilat váha do 35 kg

3. místo Adam Štádlík váha do 31 kg

3. místo Nathan Rasschaert váha do 30 kg

MLÁĎATA U9

1. místo Petr Šíma váha do 22 kg

4. místo Bastien Vanek váha do 24 kg

5. místo Jiří Šíma váha do 24 kg

MLÁĎATA U11

1. místo Vítek Svoboda váha do 34 kg

1. místo Antonín Štrobl váha do 31 kg

2. místo Viktor Havel váha do 33 kg

2. místo Adam Štádlík váha do 31 kg

3. místo Patrik Procházka váha do 36 kg

3. místo Mihai chilat váha do 34 kg

3. místo Nathan Rasschaert váha do 30 kg

3. místo Jakub Citrín Vanek váha do 26 kg

MLÁĎATA U9

1. místo Petr Šíma váha do 23 kg

3. místo Bastien Safít Vanek váha do 23 kg

4. místo JIří Šíma váha do 23 kg

MLADŠÍ ŽÁCI U13

1. místo Martin Malát váha do 55 kg

5. místo Patrik Šišpela váha do 34 kg

MLADŠÍ ŽÁCI U13

1. místo Martin Malát váha do 55 kg

3. místo Patrik Šišpela váha do 34 kg

MASTERS M5

2. místo - Radek Pargač

NE-WAZA

1. místo - Radek Pargač

DRUŽSTVA

3. místo - Radek Pargač (start za slovenský tým)

 

JUNIOŘI M21

2. místo Radek Šantrůček

MLÁĎATA U11

1. místo Antonín Štrobl

2 místo Vítek Svoboda

3. místo Jakub Citrín Vanek

MLÁĎATA U9

1. místo Petr Šíma

2. místo Bastien Safír Vanek

Na konci školního roku se judisté tradičně zúčastnili semináře Kata v Berlíně, kde pod vedením mistrů z japonského Kodokanu rozšiřovali své znalosti v Katame-no-kata a Kodokan-goshin-jutsu.

 

MLÁĎATA U11

1. místo Vítek Svoboda váha do 33 kg

1. místo Antonín Štrobl váha do 30 kg

1. místo Jakub Vanek váha do 25 kg

3. místo Mihai Chilat váha do 34 kg

5. místo Jana Šímová váha do 33 kg

5. místo Viktor Havel váha do 31 kg

5. místo Nathan Rasschaert váha do 30 kg

MLÁĎATA U9

1. místo Petr Šíma váha do 24 kg

3. místo Bastien Safír Vanek váha do 23 kg

3. místo Jiří Šíma váha do 24 kg

 

 

DĚKUJEME:

Městu SUŠICE za finanční podporu,

a všem ostatním, kteří se na přípravě a řízení soutěže podíleli.

 

V neděli 2. června uspořádal Judoclub Sušici třetí ročník soutěže Kata. Soutěžící se mohli utkat v provedení Nage-no-kata, Katame-no-kata a Kime-no-kata

KIME-NO-KATA

1. místo Petr Kämpf (Judoclub Sušice) a Štěpán Benca (Judo SKP Most)

KATAME-NO-KATA

1. místo Viktorie Käpfová (Judoclub Sušice) a Tomáš Burďáček (Judoclub Sušice)

V sobotu 1. června se v Sušici uskutečnil seminář Katame-no-kata s Francem Edlingerem, IJF rozhodčím, kterého se zúčastnilo 17 judistů z různých klubů ČR.

KIME-NO-KATA

2. místo Petr Kämpf (Judoclub Sušice) a Štěpán Benca (Judo SKP Most)

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ W13

Nikola Fraňková váha do 52 kg

MLÁĎATA U11

1. místo Antonín Štrobl váha do 29 kg

2. místo Vítek Svoboda váha do 34 kg

3. místo Mihai Chilat váha do 34 kg

3. místo Karolína Tittlová váha do 34 kg

3. místo Jana Šímová váha do 32 kg

3. místo Jakub Citrín Vanek váha do 24 kg

MLÁĎATA U9

1. místo Petr Šíma váha do 21 kg

2. místo Robin Poul váha do 25 kg

2. místo Bastien Safír Vanek váha do 21 kg

4. místo Jiří Šíma váha do 23 kg

DOSPĚLÍ

Radek Pargač

Tomáš Burďáček

MLÁĎATA U11

1. místo Mihai Chilat váha do 33 kg

2. místo Antonín Štrobl váha do 29 kg

3. místo Karolína Tittlová váha do 35 kg

3. místo Jana Šímová váha do 32 kg

3. místo Viktor Havel váha do 31 kg

3. místo Adam Štádlík váha do 30 kg

MLÁĎATA U9

1. místo Petr Šíma váha do 21 kg

3. místo Bastien Safír Vanek váha do 22 kg

4. místo Jiří Šíma váha do 24 kg

MLADŠÍ ŽÁCI M13

Miloslav Scheinost váha do 38 kg

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ W13

3. místo Nikola Fraňková váha do 52 kg

MLÁĎATA U11

1. místo Vitek Svoboda váha do 34 kg

2. místo Antonín Štrobl váha do 31 kg

2. místo Jakub Citrín Vanek váha do 24 kg

3. místo Karolína Tittlová váha do 33 kg

3. místo Viktor Havel váha do 31 kg

4. místo František Scheinost váha do 53 kg

5. místo Jana Šímová váha do 33 kg

5. místo Adam Štádlík váha do 33 kg

Mihai Chilat váha do 33 kg

V sobotu 19. dubna jsme zorganizovali první ročník Velikonočního běhu na Andělíček. Soutěže se zúčastnilo 33 běžců převážně z řad členů Judoclubu Sušice, jejich rodičů a přátel. Krásné počasí a dobrá nálada všech přítomných vytvořila příjemnou sportovní atmosféru pátečního dopoledne.

Výsledky běhu k nahlédnutí zde.

DOROSTENCI M18

3. místo Ondřej Korec váha do 60 kg

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ W13

3. místo Nikola Fraňková váha do 48 kg

MLÁĎATA U11

1. místo Vítek Svoboda váha do 33 kg

1. místo Viktor Havel váha do 31 kg

1. místo Antonín Štrobl váha do 30 kg

2. místo Jana Šímová váha do 31 kg

3. místo Mihai Chilat váha do 33 kg

4. místo Patrik Procházka váha do 33 kg

MLÁĎATA U9

1. místo Petr Šíma váha do 21 kg

4. místo Jiří Šíma váha do 23 kg

DOROSTENCI M18

2. místo Ondřej Korec váha do 60 kg

5. místo Jan Pech váha do 66 kg

STARŠÍ ŽÁCI M15

3. místo Martin Burďáček váha nad 73 kg

MLADŠÍ ŽÁCI M13

6. místo Miloslav Scheinost váha do 38 kg

7. místo Patrik Šišpela váha do 34 kg

9. místo Filip Zdobinský váha do 34 kg

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ W13

4. místo Nikola Fraňková váha do 52 kg

MLÁĎATA U11

1. místo Antonín Štrobl váha do 30 kg

3. místo František Scheinost váha do 50 kg

3. místo Adam Štádlík váha do 30 kg

3. místo Jakub Vanek váha do 24 kg

4. místo Mihai Chilat váha do 32 kg

4. místo Jana Šímová váha do 31 kg

4. místo Nathan Rasschaert váha do 30 kg

MLÁĎATA U9

1. místo Petr Šíma váha do 22 kg

4. místo Jiří Šíma váha do 24 kg

4. místo Vanek Bastien váha do 22 kg